Ankara’dan çıkan en heyecan verici gruplardan biri olan ve bu heyecanı kısa sürede farklı ülkere de taşıyan Al’York, son zamanlarda içinde kapana kısıldıkları dört duvarı yıkıp bir hikaye anlatmaya geliyor. 26 Kasım’da yayınladıkları yeni teklileri ‘We’re Gonna Burn Here / Souls of Mississippi’ tüm enerjisiyle Hayyam Stüdyoları’nda Sinan Sakızlı ve Can Akyal tarafından kaydedildi. Black Angels ve Wolf Alice gibi isimlerle çalışmış Dave Cooley tarafından master’lanan single Eazycut Records bünyesinde sınırlı sayıda üretilen ve tasarımları Jeremy Steeltarafından yapılan, 45’lik plak halinde piyasaya  sürüldü.

Plağın B-Side’ında bulunan ‘Souls of Mississippi’ ye, Orka Film tarafından çekilen klip önümüzdeki günlerde yayınlanacak.

———

One of the most exciting groups coming out of Ankara and carrying this excitement to different countries in a short time, Al’York is coming to tell a story by breaking down the walls they have been trapped in recently. Sinan Sakızlı and Can Akyal recorded their new singles We’re Gonna Burn Here / Souls of Mississippi of on November 26th at Hayyam Studios. Dave Cooley, who worked with names such as Black
Angels and Wolf Alice, produced the two song. Eazycutz Records released in a 45-pound vinyl and the cover designed by Jeremy Steel.

Orka Film will publish the new video for ‘Souls of Mississippi’ in the upcoming days.