Ozoyo’nun yeni teklisi “Daydream in Green” Epic Istanbul etiketiyle müzikseverlerle buluşuyor!

İstanbul’da yaşamını sürdüren beat prodüktörü Ozoyo, ilhamını aldığı chill-beat sample’ları ile harmanladığı elektronik ve jazz tabanlı enstrümental prodüksiyonlarıyla global anlamda sesini yaymayı başarmış bir sanatçı. Yumuşak ve pozitif titreşimlerin içinde barındığı, bu zamana kadar toplamda üç EP – “Wanderlust (2016) & “Lost Beats” (2018) ve “333” (2018) yayımlayan Ozoyo’nun yeni single’ı “Daydream In Green” Epic Istanbul etiketiyle yayımlandı. 

Cazdan hip-hop’a birçok farklı müzik türünü benimseyen teklide elektronik müzik etkisi de yer alıyor. Bitkilere duyduğu merak ve ilgiden ilhamını alan Ozoyo, “Daydream in Green”de harmanladığı ferah beat’leri ve caz esintileriyle dinleyiciyi farklı bir gezegene seyahat ettiriyor.

Yapımı ve düzenlemeleri Ozoyo’ya ait olan single’ın kapak tasarımı Ozoyo’nun uzun zamandır beraber çalıştığı illüstratör Hazal Hıdır imzası taşırken, tekli ile aynı gün yayımlanan videonun yönetmenliğini ise Elif Küçük üstlendi.Kariyerinde emin adımlarla ilerleyen genç prodüktör Ozoyo yeni teklisi “Daydream in Green” ile sizlerle.