SAPIK INEK – KUAFOR CENGIZ (SPLIT) 
Catalog no: PROFSNY007

1999’da yayınladıkları lstanbul Hatırası’ndan sonra ilk defa yeni bir albüm kaydeden Kuaför Cengiz, yeni nesil grindcore temsilcimiz Sapık İnek ile birlikte bir split albüm ile karşımızda. Albüm Ocak sonunda satışta olacak ve şimdilik sadece ön satışta.

KUAFOR CENGIZ (TR) /GRAVEYARD (USA)(SPLIT) 

Catalog no: PROFSNY666

 

Güzide grindcore temsilcimiz Kuaför Cengiz’ın Amerikalı Graveyard grubu ile ortak albümü Ocak sonunda satışta olacak ve şimdilik sadece ön satışta.

RÖTBRAINS – Nekro Punk Terör

Catalog no: PROFSNY008

 

Yeni jenerasyon crust punk Rötbrains’ten öfkeli rifler, direkt sözler ve çiğ müzik !
DEAD GENERATION & PROF SNY RECORDS katkıları ile 100 adet elde numaralandırılmış kopya olmasının dışında, Türkiye’de çok az örneği olan 10″ formatındaki bu albüm Şubat başında satışta olacak, şimdilik sadece ön satışta.

Reptilians from Andromeda – Dialogues for Monkeys
Catalog no: PROFSNY009
İstanbul merkezli garage punk/new wave grubu Reptilans Andromeda’nın yaşam, ölüm, gerçek ve yalanlar, aşk, arzu, kimyasallar ve devrim konulu on şarkıdan oluşan ilk albümü 22 Aralık tarihinde yayınlanmıştı. Yakın zamanda Belçika turnesine çıkmaya hazırlanan grubun albümünün mixed ve mastering’i, Blur, Gorillaz, Paul Cook (Sex Pistols), Dandy Warhols ve daha birçokları ile çalışmış olan 70’lerin efsanevi İngiliz new wave grubu The Monos’un vokalist ve gitaristi Fran Ashcroft imzası taşıyor.