Geçtiğimiz Mart ayında Türkiye’de ilk kez gerçekleşen Sónar Festival’in ikincisi 6-7 Nisan 2018 tarihlerinde bir kez daha Zorlu PSM’de hayat buluyor.

Elektronik müziğin başarılı isimlerini bir araya getiren, bu isimlerle iki gün boyunca farklı sahnelere taşan etkileyici performanslara ev sahipliği yapan, Sónar+D’yle ise farklı sektörlerden yaratıcı isimlerin bir araya geldiği bir platforma dönüşen Sónar İstanbul, müzik severleri bir kez daha bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Aralarında: Black Coffee, Booka Shade, Courtesy, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Erol Alkan, Fatboy Slim, Fatima Yamaha, Flava D, Forest Swords, Gas, Honey Dijon, Islandman, Jon Hopkins, Joseph Capriati, Lanark Artefax, Nosaj Thing, Pan-Pot, Rival Consoles, Roosevelt, Shigeto, Vessels, Levni, Kerem Akdağ ve daha birçok ismin yer aldığı Sónar İstanbul aynı zamanda “SonarClub”, “SonarLab by Red Bull Music” ve “SonarHall” olarak üç farklı ana sahneden oluşuyor. Görsel ve işitsel anlamda unutulmaz deneyimlerin yaşanacağı bu yolculuk hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli.

——————————————————————————————————————–